X
تبلیغات
زولا

به آبگرم خوش آمدید

یکشنبه 23 تیر 1392 ساعت 18:56


به آبگرم خوش آمدید
بخش آبگرم به عنوان یکی از توابع استان قزوین با مساحت 1177 کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 25000 نفر در 92 کیلومتری جنوب غربی استان و در مسیر پرتردد و ترانزیتی تهران به غرب کشور واقع شده و همچنین بخش آبگرم در شهرستان بوئین زهرا ، همجوار بخش های آوج ،‌ رامند ، خرمدشت و ضیاء آباد قرار دارد.
بخش آبگرم با طبیعت متنوع و افسونگر ، گردشگران را به خود می خواند و مکانی را برای ایجاد خاطرات به یاد ماندنی پیش روی آنان می نهد.طبیعت بکر بخش آبگرم


بخش آبگرم دارای چشم اندازهایی نادر است که جایگاه ویژه ای را در استان برای این بخش ایجاد نموده است و به موجب این امر در سفرهای استانی ریاست محترم جمهوری به استان قزوین بخش آبگرم به عنوان قطب گردشگری انتخاب گردید. فضای کوهستانی و سر سبز این بخش باعث آرامش روح و موجب نشاط آدمی می گردد و با شرایط اکو توریستی طبیعی خود میزبان هزاران مسافر می باشد که در نوع خود کم نظیر می باشد.


 غار عباس آباد یا مغارغار عباس آباد یکی از مناطق زیبا و شگرف است که دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و این غار را در طبقه غارهای بی نظیر کشور با چشم اندازی رویایی قرار داده است. از ویژگی های این غار می توان به مسافت آن که در حال حاضر هم قابل تخمین نیز نمی باشد اشاره نمود و از دیگر ویژگی های آن این است که پس از عبور از دهانه غار تالار وسیعی رخ می نماید که در آن چندین تونل مجزا دیده می شود که مسحور کننده است .مطالب منتشر شده چهل چشمه (قرخ بولاق آبگرم قزوین)

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo